06 Luty

Walentynkowa akcja promocyjna

14. lutego w gabinecie w Gliwicach-Łabędach organizuję dzień bezpłatnej analizy składu ciała. Dla zainteresowanych akcją przygotowałam prezent :)

Pomiary odbędą się 14. lutego od godziny 14:00 do 18:30. Ze względu na ograniczoną liczbę konsultacji konieczna jest rezerwacja godziny pomiaru pod numerem 690 300 864 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00).


W ramach przeprowadzonej konsultacji:

  • oceniane są odchylenia w zakresie masy ciała. Próbujemy nakreślić nie tyle wagę idealną, co wagę realną w kontekście aktualnego wieku, poziomu tkanki tłuszczowej, ostatnich zmian masy ciała w czasie, stanu zdrowia itp.

  • ustalany jest przewidywany termin osiągnięcia właściwej masy ciała przy ewentualnym podjęciu terapii dietetycznej

  • określana jest zawartość procentowa i wagowa tkanki tłuszczowej. Sprawdzamy czy nie stanowi ona zbyt dużego obciążenia dla organizmu, a jej lokalizacja nie stwarza zagrożenia dla zdrowia

  • oceniany jest poziom jędrności ciała na podstawie badania masy beztłuszczowej. Staramy się określić ewentualny deficyt wagowy tkanki mięśniowej

  • określane jest aktualne zapotrzebowanie kaloryczne. Szacujemy obecne zapotrzebowanie organizmu na energię oraz poniżej jakiego pułapu nie powinno się schodzić przy podjęciu ewentualnej terapii odchudzającej.

W ramach konsultacji będzie także możliwość zobaczenia, jak wygląda tworzony przez mnie program żywieniowy.


Dla osób biorących udział w konsultacji przewidziany jest rabat w wysokości 30 zł na pierwszą wizytę w mojej Poradni do wykorzystania przez miesiąc, czyli do 14. marca 2019 r.


Serdecznie zapraszam :)

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ