17 Kwie

Bezpłatna analiza składu ciała i badanie podoskopowe

W dniach 25. i 26. kwietnia 2018 w Poradni Dobry Dietetyk w Knurowie przy ul. Szpitalnej 25a będzie można skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała. Dodatkowo, w sąsiadującym z Poradnią Sklepie Medycznym Zdrowie, przez cały tydzień (23-27.04.18) będzie można skorzystać bezpłatnie z badania podoskopowego.

W ramach przeprowadzonego badania określimy:

  • ODCHYLENIA W ZAKRESIE MASY CIAŁA ➡️ spróbujemy nakreślić nie tyle idealną, a realną masę ciała w kontekście aktualnego wieku, poziomu tkanki tłuszczowej, stanu zdrowia itp.
  • ZAWARTOŚĆ PROCENTOWĄ I WAGOWĄ TKANKI TŁUSZCZOWEJ ➡️ sprawdzimy, czy nie stanowi ona zbyt dużego obciążenia dla organizmu, a jej lokalizacja nie stwarza potencjalnego zagrożenia dla zdrowia
  • ZAWARTOŚĆ BEZTŁUSZCZOWEJ MASY CIAŁA ➡️ czyli zawartość m.in. tkanki mięśniowej, narządów, kości
  • AKTUALNE ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE ➡️oszacujemy obecne zapotrzebowanie organizmu na energię oraz poniżej jakiego pułapu nie powinno się schodzić przy podjęciu ewentualnej terapii odchudzającej.

Pomiary odbędą się 25. kwietnia od 12:00 do 18:00 oraz 26. kwietnia od 09:00 do 12:00. Ze względu na Państwa komfort i ograniczony czas wymagana jest rezerwacja konkretnego dnia i godziny badania pod numerem telefonu: 690 300 864 (w dni robocze w godzinach od 09:00 do 18:00) lub w wiadomości na facebooku. 

ZAPRASZAMY!

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ