Co nowego?

Specjalna oferta z okazji Dnia Kobiet

Uzyskaj nawet 50 zł rabatu na pierwszą wizytę w Poradni Dobry Dietetyk w Gliwicach-Łabędach i zadbaj o swoje zdrowie, urodę i samopoczucie na wiosnę :)

Walentynkowa akcja już za nami...

Dziękuję wszystkim osobom uczestniczącym w Walentynkowej Akcji Promocyjnej w Gliwicach-Łabędach przy ul. Różanej 7. Bardzo cieszy mnie duże zainteresowanie bezpłatnymi pomiarami i bardzo wysoka frekwencja zapisanych :) 

Przypominam także o tym, że dla osób biorących udział w konsultacji przewidziany jest rabat w wysokości 30 zł na pierwszą wizytę w mojej Poradni do wykorzystania przez miesiąc, czyli do 14. marca 2019 r.

Walentynkowa akcja promocyjna

14. lutego w gabinecie w Gliwicach-Łabędach organizuję dzień bezpłatnej analizy składu ciała. Dla zainteresowanych akcją przygotowałam prezent :)

Dieta w nadciśnieniu tętniczym - konsultacje

Zapraszam serdecznie na bezpłatne konsultacje w Gliwicach w ramach Ogólnopolskiej Akcji Profilaktyki Nadciśnienia. 

Bezpłatne pomiary w gabinecie w Gliwicach

W ostatnim tygodniu stycznia zapraszam na Różaną 7 na bezpłatne konsultacje, w ramach których będzie możliwość skorzystania z pomiarów masy i składu ciała metodą BIA.

Zmiana lokalizacji gabinetu

Od stycznia 2019 r. gabinet zostaje przeniesiony z ul. Szpitalnej 25a w Knurowie do Przychodni Vitamed przy ul. Różanej 7 w Gliwicach.  Serdecznie zapraszamy!

Ogólnopolski Zjazd sieci Dobry Dietetyk i Fit Dietetyk 2018

W minioną sobotę, 27 października 2018, miałam przyjemność uczestniczyć w Ogólnopolskim Zjeździe sieci Dobry Dietetyk i Fit Dietetyk w Ostrowie Wielkopolskim, w którym udział wzięło ponad 200 dietetyków z całego kraju.

Bezpłatna analiza składu ciała i badanie podoskopowe

W dniach 25. i 26. kwietnia 2018 w Poradni Dobry Dietetyk w Knurowie przy ul. Szpitalnej 25a będzie można skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała. Dodatkowo, w sąsiadującym z Poradnią Sklepie Medycznym Zdrowie, przez cały tydzień (23-27.04.18) będzie można skorzystać bezpłatnie z badania podoskopowego.

Witamina D a sport

Witamina D, kojarzona głównie z regulowaniem gospodarki wapniowo-fosforanowej oraz zapobieganiem krzywicy i osteomalacji (rozmiękczaniu kości), jest istotna także w aspekcie aktywności fizycznej, gdyż oddziałuje na funkcjonowanie mięśni, układu endokrynnego, immunologicznego, a także bierze udział w regulacji syntezy i rozpadu białek.

Masa ciała a skład ciała

Dlaczego oprócz pomiaru masy ciała warto sprawdzić skład ciała? Jak wygląda analiza składu ciała i w jaki sposób się do niej przygotować?

Białko a budowa masy mięśniowej

Białka dostarczane z dietą są czynnikiem stymulującym syntezę białek mięśniowych. W dietetyce sportowej budowa masy mięśniowej kojarzy się głównie ze wzrostem siły, ale tkanka mięśniowa ma duże znaczenie także w aspekcie zdrowotnym  – powoduje redukcję ryzyka wystąpienia otyłości, insulinooporności, cukrzycy, chorób układu krążenia i osteoporozy.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ