Opinie pacjentów

Pani Dietetyk ma bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Wyjaśniła mi wszystkie nurtujące mnie kwestie związane z dietą i zdrowym odżywianiem. Nie sądziłam, że posiłki na diecie mogą być takie smaczne i za zaraz sycące. A na dodatek ich przygotowanie nie zajmuje wiele czasu. Pierwsze efekty diety są już widoczne ;) bardzo polecam panią Marię ;)

P.

Dzięki diecie czuję się pewniej na scenie

  • Patrycja (26 l.), Gliwice
  • 10 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 10 kwietnia, 2018

Mój problem z nadwagą rozpoczął się wtedy, gdy z powodów zdrowotnych zaczęłam zażywać leki, które spowolniły metabolizm. Czułam się bardzo niekomfortowo, tym bardziej, że moją pasją jest taniec, a nadmiar kilogramów niekorzystnie prezentował się na scenie.

Postanowiłam poprawić swój wygląd i samopoczucie, ale tym razem nie chciałam odchudzać się na własną rękę, bo kiedyś niezbilansowana dieta spowodowała u mnie osłabienie organizmu i odporności, byłam ciągle rozdrażniona.

Zdecydowałam się na więc wizytę u specjalisty – z Marią znamy się prywatnie, uważam ją za osobę godną zaufania i czułam, że jest osobą, której zależy na dobru pacjenta, a nie tylko na osiągnięciu szybkich efektów.

Po bardzo szczegółowym wywiadzie i analizie składu ciała otrzymałam dietę – na początku myślałam, że będę głodna i przyznaję, że przez pierwsze 3 dni trochę podjadałam (zdrowe przekąski :) ), ale po tym czasie zauważyłam, że organizm daje sobie radę i nie czułam głodu do tego stopnia, że czasem z 5 posiłków zjadałam 4. Obawiałam się też, że będę musiała mnóstwo czasu poświęcać na gotowanie i nie dam sobie z tym rady żyjąc w biegu, ale dieta była dopasowana mojego stylu życia i pracy. Pozytywnym zaskoczeniem było także to, że okazało się, że wydatki na jedzenie były nawet mniejsze niż przed dietą. I co najważniejsze – dieta była smaczna.

Pani Maria miała bardzo profesjonalne podejście i już na samym początku powiedziała mi, że nie walczymy o spektakularne schudnięcie w jak najkrótszym czasie, a zależy nam na trwałym efekcie na lata.

Dzięki temu, że schudłam i utrzymuję wagę, zdecydowanie pewniej i atrakcyjniej czuję się na scenie.

Dieta zmotywowała mnie też do eksperymentowania w kuchni z nowymi produktami i przyprawami. Przekonałam się, że zdrowe jedzenie nie musi być jałowe i że to, że raz pozwolę sobie na niewielkie odstępstwo od diety, nie przekreśla wysiłku włożonego do tej pory w osiągnięcie celu.

Polecam, warto :)

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ